Land Rover Range Rover Sport
3.0 P510e Autobiography Panorama | 4-wiel sturing | Alcantara hemel
Direct kopen, basisprijs: € 99.495,-
Direct kopen, basisprijs
€ 99.495,-
LEASEPRIJS: € 1.639,84 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 19.899,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Range Rover Sport |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.0 P510e Autobiography Panorama | 4-wiel sturing | Alcantara hemel |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 juli 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 84.530 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.639,84 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 99.495,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GBK-64-Z |
| Motorinhoud: | 2.996 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 2.710 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.450 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Glazen panoramadak met elektrisch bediend schuif-/kanteldeel vóór
- lichtmetalen velgen 23"
- Akoestisch gelaagd glas voor voorportierruiten, gehard glas voor achterportierruiten, achterzijruiten en achterruit
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Dak in contrastkleur Narvik Black
- dimlichten automatisch
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels
- extra getint glas
- Keyless Entry: sleutelloze ontgrendeling / vergrendeling
- koplampen adaptief
- Koplampsproeiers
- laser LED koplampen
- LED-mistlampen vóór
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- side-skirts
- Soft Door Close
- voorspoiler
- Infotainment
- Meridian™ 3D Surround Sound System
- Navigation Pro
- Smartphone Pack
- boordcomputer
- connected services
- DAB+-tuner (Digital Audio Broadcasting)
- draadloze telefoonlader
- Head Up Display
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel)
- multimedia scherm groot
- Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- electronic climate controle
- luxe lederen interieur
- voorstoelen verwarmd
- 14-voudig verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie bestuurdersstoel
- 20-voudig elektrisch verstel- en verwarmbare voorstoelen met geheugen en verwarmbare zitplaatsen achterin met elektrisch verstelbare rugleuning
- 20-voudig elektrisch verstelbare geklimatiseerde voorstoelen met geheugen en geklimatiseerde zitplaatsen achterin met elektrisch verstelbare rugleuning
- 22-voudig verstelbare voorstoelen – als 300LL + massagefunctie
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- carbonafwerking interieur
- ClearSight achteruitkijkspiegel
- Elektrisch bediende zonneschermen voor de zijruiten achter
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Premium sfeerverlichting
- stoel ventilatie voor
- Veiligheid
- 360° Surround Camera
- aanhanger assistent
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief en stuurhulp
- dodehoek detectie
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- PARK PACK
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Traffic Sign Recognition en Adaptive Speed Limiter
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Verwarmbaar lederen stuurwiel
- achterasbesturing
- adaptief demping systeem
- Elektronisch gestuurde luchtvering
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Roll Stability Control